Villanymotor 7,5kW 1470 ford./perc, IE3, 400V 3AL132M-4 Ártartomány: 193.155,00 Ft - 208.560,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-132M-4 |
| Teljesítmény | 7,5 kW |
| Névleges feszültség | 400/690 V |
| Keret | 132 mm |
| Pólusok | 4 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 1470 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 193.155,00 Ft - 208.560,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 7,5kW 1470 ford./perc, IE3, 400V 3AL132M-4