Villanymotor 5,5kW 2940 ford./perc, IE3, 400V 3AL132S1-2 Ártartomány: 163.135,00 Ft - 176.170,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-132S1-2 |
| Teljesítmény | 5,5 kW |
| Névleges feszültség | 400/690 V |
| Keret | 132 mm |
| Pólusok | 2 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 2940 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 163.135,00 Ft - 176.170,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 5,5kW 2940 ford./perc, IE3, 400V 3AL132S1-2