Villanymotor 4kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL132M1-6 Ártartomány: 162.740,00 Ft - 175.775,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-132M1-6 |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Névleges feszültség | 400/690 V |
| Keret | 132 mm |
| Pólusok | 6 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 970 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 162.740,00 Ft - 175.775,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 4kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL132M1-6