Villanymotor 3kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL132S-6 Ártartomány: 137.460,00 Ft - 148.520,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-132S-6 |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Névleges feszültség | 400/690 V |
| Keret | 132 mm |
| Pólusok | 6 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 970 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 137.460,00 Ft - 148.520,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 3kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL132S-6