Villanymotor 2,2kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL112M-6 Ártartomány: 113.365,00 Ft - 122.450,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-112M-6 |
| Teljesítmény | 2,2 kW |
| Névleges feszültség | 230/400 V |
| Keret | 112 mm |
| Pólusok | 6 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 970 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 113.365,00 Ft - 122.450,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 2,2kW 970 ford./perc, IE3, 400V 3AL112M-6