Villanymotor 2,2kW 1455 ford./perc, IE3, 400V 3AL100L1-4 Ártartomány: 97.960,00 Ft - 105.860,00 FtOpciók választása
| Modell | 3AL-100L1-4 |
| Teljesítmény | 2,2 kW |
| Névleges feszültség | 230/400 V |
| Keret | 100 mm |
| Pólusok | 4 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Sebesség | 1455 ford./perc |
| Kerettyp | alumínium |
Ártartomány: 97.960,00 Ft - 105.860,00 Ft
RaktáronHa bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal:
100%-ban biztonságos fizetés



Villanymotor 2,2kW 1455 ford./perc, IE3, 400V 3AL100L1-4